Megoldott

Széttört tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt MVM! Erdősor utca Csikó sétány kereszteződésnél lévő vízgyűjtő jelzőtáblája szettört. Kérem a tábla cseréjét mvm technológiai utasítás alapján. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 126

Hozzászólások

  • KG P hozzászólt a bejelentéshez.

    Szakmaitól elég messze áll, ilyen amikor a kommunikációs osztályig jut az ügy. Reméljük a szakaszolók és a fogyasztói elzárók között azért majd tudnak különbséget tenni, ha már egy vízgyűjtő műtárgy n...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetèkes szakmai vàlasza alapjàn
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/88509/szettort-tabla

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront.ne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • KG P hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fogyasztói főelzáró, vízgyűjtő műtárgy, pótolniuk kellene..
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    G-TU-1 és 3 alapján egyelőre de. Amíg nem módosítják. :-O
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem pótolják.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügykezelő! MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. az illetékes.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közműjelző tábla letörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Csenger utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett a doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére