Megoldott

Megsüllyedt burkolat

Anonim Járókelő

Járda korábban javított része megsüllyedt, kérem a burkolat helyreállítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 134

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg a teljes járdaszakasz fel van bontva (ha jól tudom talán hírközlési hálózatfejlesztés miatt).
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4628/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk előjegyzésbe vette a bejelentésben megjelölt burkolatsüllyedés javítását, melyet kapacitásuk függvényében beü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére