Megoldott

Kitört poller

FRISSÍTÉS 2021.10.15.: Javítva lett, amit köszönünk.
Viszont 2db régi oszlop ott maradt a járdán. Ezt kérnénk elszállitani.
- - - - -
Egy balesetben megsérült 4db parkolás gátló oszlop.
Kérnénk javitásukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy ők vagy a lomisok elvitték. Lényeg, hogy zárható.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A régi parkolásgátló oszlopok elszállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy balesetben megsérült 4db parkolás gátló oszlop. Kérnénk javitásukat."-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.15.: Javítva lett, amit köszönünk. Viszont 2db régi oszlop ott maradt a járdán. Ezt kérnénk elszállitani. - - - - - Egy balesetben megsérült 4db parkolás gátló oszlop. Kérnénk javitásukat."-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett, amit köszönünk.
    Viszont 2db régi oszlop ott maradt a járdán. Ezt kérnénk elszállitani.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Ajtócska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Madách Imre út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére