Megoldatlan

Bicikli út elsőbbség

Anonim Járókelő

A Szerémi út és a Galvani utca találkozásánál pár éve elvették a biciklisektől a Kresz által garantált elsőbbséget. Jól látszik a régebbi Google street viewen, hogy régebben az autósok kapták meg a macisajtot. Miért volt szükséges a változtatás?

Ezen a szakaszon a bicikliút hosszasan párhuzamosan megy az úttal, jól belátható, fel lehet készülni a kerékpárosra. Az utat balról keresztező biciklisek is beláthatóak, ugyanis az autósnak csak előrefelé kell néznie.

Kérem állítsák vissza a korábbi forgalmi rendet, amennyiben komolyabb oka nem volt a változtatásnak. Véleményem szerint, veszélyes, hogy a kreszben leírt szabályt felülírják.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Galvani u. 6

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Így szoktatjuk le az autósokat a biciklis elsőbbségéről. Aztán csodálkozunk ha máshol sem adják meg. Hozzáteszem egy olyan helyen, ami jól belátható, zebra van, tehát ha gyalogos jön meg kell állniuk...
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 88338 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Szerémi úton évekkel korábban a forgalombiztonság növelése érdekében vezettük be a jelenleg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére