Megoldott

Kerékpárút burkolata hiányzik

Budapest, XXI. kerület Ady Endre út - Kossuth Lajos u. kereszteződésében közműjavítás után a kerékpárút burkolata hónapok óta nincs aszfaltozva. Kérem legyenek szívesek a kerékpárutat javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 18

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    friss kép
  • Nagy Norbert visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Nagy Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!

    Az aszfaltozás megtörtént, a kerékpárút felfestése még nem.

    Üdvözlettel:
    Nagy Norbert
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Norbert!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: WKriszta
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    24-én reggel éppen dolgozta rajta
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes járda és bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére