Megoldásra vár

Régi kerékpárút

A Szerémi úton a Hauszmann Alajos utca és a Prielle Kornélia utca között a kerékpárút új nyomvonalon halad az 1-es villamos itteni szakaszának megépülése óta, viszont a régi nyomvonala továbbra is kerékpárútként van felfestve. Kérjük a tisztelt illetékest, szüntessék meg a félrevezető útburkolati jeleket! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Hauszmann Alajos utca / Szerémi út

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét! A Szerémi úton új nyomvonalon haladó kerékpárút közúti jelzései ( a Hauszmann Alajos és a Prielle Kornélia utcánál) egyértelműen jelzik a kerékpárosoknak,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes járda és bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére