Megoldott

Budafoki elágazás graffitis és gazos

FRISSÍTÉS 2021.10.14 Budapest Közút válasza:
"A 00088148 számú bejelentésben szereplő támfal a B-907 jelű Albertfalvai felüljáró támfala, melynek üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik. Azonban a támfalra felfestett graffitik eltávolítása, mint minden, Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában és kezelésében lévő műtárgy esetében, az FKF Zrt. feladata."
-------------------
FRISSÍTÉS 2021. 09. 15.

FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a panaszban szereplő terület a villamospálya belső támfala, amelynek tisztán tartása, graffiti mentesítése nem Társaságunk feladata.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 09. 13.

Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Köszönjük megkeresését, melyet a megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.-nek továbbítottuk, ugyanis a felüljáróval együtt annak az oldalfala is hozzájuk tartozik.
Kérjük a T. jarokelo.hu-t, hogy a mielőbbi megoldás érdekében a bejelentést nekik küldjék el.
A BKV Zrt. azt válaszolta, hogy a jelzett helyről eltávolíttatták a kifogásolt növényzetet.

----------------------

A Budafoki elágazás villamosmegálló tele van graffitivel és a falból nőnek kia a gaz hajtások, fásulnak. Kérem, rendezzék a terület állapotát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budafoki elágazás

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Tisztelettel: FKF Közti...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 09. 15. FKF Köztisztasági Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a panaszban szereplő terület a villamospálya belső támfala, amelynek tisztán tartása, graffiti mentesítése nem Társaságunk feladata. ---------------------- FRISSÍTÉS 2021. 09. 13. Budapesti Közlekedési Központ válasza: Köszönjük m...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00088148 számú bejelentésben szereplő támfal a B-907 jelű Albertfalvai felüljáró támfala, melynek üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik. Azonban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budafoki elágazás villamosmegálló tele van graffitivel és a falból nőnek kia a gaz hajtások, fásulnak. Kérem, rendezzék a terület állapotát. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 09. 15. FKF Köztisztasági Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a panaszban szereplő terület a villamospálya belső támfala, amelynek tis...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a panaszban szereplő terület a villamospálya belső támfala, amelynek tisztán tartása, graffiti mentesítése nem Társaságunk feladata.

    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020977-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00088148

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet a megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.-nek továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ártér utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére