Megoldásra vár

Múzeum körút

A Múzeum körút (Astoria és Kálvin tér közti) 8. kerületi oldalán jó néhány kandeláber alja össze van firkálva. Több kandeláberen is látszik, hogy korábbi graffitik lepucolásra kerültek, kérem, hogy ezeket is szíveskedjenek megtisztítani.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettük és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a lámpaoszlopok nem Társaságunk, hanem a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. takarítási illetékességébe tartoznak.

    Tisztelettel: FKF...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek:
  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffitis kandeláberek a Gellérthegyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Padok útja (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis falak a víztározón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Víztározó köz (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik az Erzsébet híd budai hídfőnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére