Megoldásra vár

Szemetes terület

Frissítés 2021.08.25.
FKF válasza alapján a zöldterület MÁV tulajdon.

-----

Rengeteg szemét hever szanaszét a felüljáró alatt és környékén.
Kérjük szépen a rendszeres tisztántartását!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Rengeteg szemét hever szanaszét a felüljáró alatt és környékén. Kérjük szépen a rendszeres tisztántartását!"-ról "Frissítés 2...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő út magántulajdonban van, a mellette húzódó zöldfelület pedig a MÁV Zrt.-hez tartozik, ezért ott Társaságunkna...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagy mennyiségű zsákos hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére