Megoldott

ILLEGÁLIS SZEMÉTLERAKÓ

Üdv!
Szokásos; 1212
Petőfi u. páratlan / Betű u. sarok

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 55

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4235/2/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk a bejelentésben meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Komposzt :)

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére