Megoldásra vár

Bezöldült a járda

Anonim Járókelő

A csatolt képen középen nem valami ültetett zöldsáv van, hanem konkrétan ekkora a gaz a járda réseiben.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 154

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, September 3, 2021 3:23 PM
    To: Budapest Közút Út...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00087790 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mi épül itt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: Budapest Közút
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán elesés veszélye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére