Megoldatlan

Tabán, Kőműves lépcső graffiti a kutyapiszok-gyűjtőn

Anonim Járókelő

A Tabánban, a Kőműves lépcső melletti ivókútnál gyűlölködő graffiti van a kutyapiszok-gyűjtőn.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Kőműves lépcső

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a jelzést.
    A Tabáni kutyaürülék - gyűjtő tisztítását hamarosan elvégezzük.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált emléktábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére