Megoldott

Graffiti

Tisztelt Ügyintéző.
Néhány felirat jelent meg a napokban a Kelenföldet Sasaddal összekötő aluljáróban, amely az M7/M1 -es autópálya alatt helyezkedik el. Kérem intézkedjenek az eltűntetéséről. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, M1

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnapi fotók
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a firkákat eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Új firka
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai képek
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai képek
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik lépcsőfok oldalára is felírták ugyanezt a szöveget és a fal túlsó oldalára is.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Önkényuralmi jelkép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére