Megoldott

Teli kukák

A 1145 Torontál utca 56-58. számú lakóház előtt rendszeresen "elfelejtik" üríteni a kukákat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Torontál u. 56-58

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 87311-es számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kukák ürítése megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 2021....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zászlós utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utca takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére