Megoldott

szemèthalmok a buszmegàllò mögött

szemèthalmok a buszmegàllò mögött

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vágány utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    szèp tiszta ès szemètmentes, remèljük így is marad. köszi
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett hulladék elszállítására intézkedtünk, a szállításig kérjük szíves
    türelmét!

    Kérjük válaszunk megértő elfogadá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes tartályok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyre szemetesebb zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott kanapé

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abavár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére