Megoldott

Mosdókagyló a zöldfelületen

Anonim Járókelő

Valaki egy törött mosdókagylót hagyott a zöldfelületen, ami köré már elkezdett gyűlni az egyéb szemét (pl. sörös doboz) is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Aradi u. 17

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket.
    Tájékoztatom, hogy a hulladékot a tegnapi nap folyamán elszállítottuk.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Építési anyag a ház mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Vegyes hulladék a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére