Megoldott

Használhatatlan járdaszakasz

Ránőtt mindenféle növényzet

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Báróczy u. 17

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 87125-ös számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A sövények nyírása, illetve a magoncok kiszedése megtörtént.

    Kérem tájékoztatás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére