Megoldásra vár

Hiányzó utcanévtábla

Leesett a ház faláról

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Báróczy u. 17

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az
    önkormányzat által biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok
    lebonyolítását a Zuglói Zrt. útján lá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Futópálya allapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére