Válaszra vár

Eldugult vízelvezető

A rács szabad, a vizet mégse nyeli el

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kövér Lajos u. 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Horváth István Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A probléma megoldásában nem áll
    módunkban közreműködni, mivel a megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Horváth István Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A probléma megoldásában nem áll
    módunkban közreműködni, mert a megadott címet társaságunk nem üzemeltet
    csapadék-víz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört zárszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rossz állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mimóza utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére