Megoldott

Hordalékos úttest

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF! Kérem a Cirmos sétány 2-4 előtti útszakasz két oldalának kézierős tisztítását. Az úttesten lévő hordalék miatt a csapadékvíz elvezetés korlátozott. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 7

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a Cirmos sétány kézi takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Tisztele...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását beütemeztük. A megoldásig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/87081/hordalekos-uttest
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bozótos belóg a főútvonalra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére