Megoldott

Kilógó vezeték

Anonim Járókelő

Földből kiáll egy KPE (színjelölés alapjám gáz?) vezeték. Kérem a vezeték süllyesztését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 47

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közműjelző tábla letörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Csenger utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére