Megoldott

Járhatatlan járda

FRISSÍTÉS: 2021.08.10.
Főkert válasza: a tulajdonos feladata a növényzet kezelése.
Kérjük a kerületi önkormányzatot a jogszabályi kötelezettségre hívja fel a tulajdonos figyelmét.

FRISSÍTÉS:
2021.08.06.
Közút válasza: FŐKERT az illetékes.
--------------------------------------------

Benőtte a növényzet a járdát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 98

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 87064-es számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A járdára nőtt bokrok visszavágása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentésüket a Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. részére
    továbbítottuk.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.08.06. Közút válasza: FŐKERT az illetékes. -------------------------------------------- Benőtte a növényzet a járd...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00087064 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Benőtte a növényzet a járdát."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.08.06. Közút válasza: FŐKERT az illetékes. ------------------------------------...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, August 6, 2021 1:18 PM
    To: Budapest Közút Útüze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csizmár Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére