Megoldatlan

Újpest kp. Elektromos kábel

A József Attila utca 76.szám alatt. Építészetileg majdnem rendezett területen a földön egy elektromos foldkabel áll ki a földből, szigetelés nélkül. Áram nem tudom, hogy van-e benne, de munkavégzés sem folyik a területen csak a hulladek gyűlik itt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 76

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/520447/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100047734311

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésükre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A jelzett berendezés nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Ruszin Renáta hozzászólt a bejelentéshez.

    Készítettem további képeket a helyszínről.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Renáta!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed. csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazono
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Ruszin Renáta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benzines kanna az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tört József
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újpest Városkapu szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lomis tábla a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére