Megoldott

Leszakadt szemetes

VII kerület Damjanich utca 25 előtt, a troli megalloban leszakadt a szemetes.
Kérnék javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 25

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Gábor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    A Járókelő csapat nevében üdvözlettel: Garami Marika!
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Javitva lett,köszönjük!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét a Damjanichon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét a Lövöldén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Lövölde tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét, szemét és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére