Megoldásra vár

Fakó tábla

Az Egressy köz már nem olvasható

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 46

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az önkormányzat által
    biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok lebonyolítását a Zuglói
    Városgazdálkodási Közszolgáltató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Egyéb"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen is ferde, de azóta még ferdébb, egy oszlop helyreállítás is szükséges lesz majd.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Futópálya allapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére