Megoldott

Járda lezárása

Anonim Járókelő

T.Rendészet!Kérném,hogy nézzenek utána,hogy van-e engedélye a háznak a járda lezárására mivel nem is a homlokzaton folynak a munkálatok hanem a ház belsejében.Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 165

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A helyszínen házfelújítási munkák folynak, a járda lekordonozására kiadott
    közterület-használati engedély került kiadásra.
    Ellenőrzésünkkor a felújítást végzők az engedélyben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH XIV. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gyomos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére