Megoldott

Budaörsi út 113. szemét a járda és parkoló mellett

A Budaörsi út 113. / Bozókvár utca 4. előtti parkoló melletti kis zöld füves területen hetek óta fekszik egy plakátról leszaggatott darab. Mellette a járdán legalább egy hete egy kis zsák háztartási szemét. A Sasadi úti távolsági autóbuszmegálló mögött.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 113

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, de olyan tarvágást csinálták, hogy beledöglött a fű.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    1518 Budapest, Pf. 10
    + 361/372-4645
    ny...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A kis fekete zsák szemét eltűnt, de a plakát foszlány még ott van a füvön.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalanítas utani szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szurdok utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére