Megoldatlan

Így lesz életveszélyes egy kerékpárút

FRISSÍTÉS 2022. 03. 16.

Kérem, a megfelelő hivatal nyomásgyakorlását a balesetveszélyes és az abszurd megoldás mielőbbi megszüntetésében! Ez egy kerékpárút, ilyen megoldásnak itt nincs helye!

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 01. 20.

"A jól észrevehető behajtást gátló elem egyik oldalán nincs elég hely és kiáll a síkból az útszegély. Ez így nem lehet megoldás. Kérem, vigyék el ezt a hatalmas betontömböt. Miért lehet ilyet EV6-on csinálni? Sötétben jól látható acél rudakra is le lehetne cserélni. Mellékeltem egy képet egy lehetséges megoldásról. "

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 09. 03.

Válaszát köszönöm!

Kérem, vigyék el!

Így, ebben a formában az egyik oldalán nincs is elég hely a kerékpárosok számára, de még a gyalogosok és a futók számára sem. Ráadásul kiáll a síkból az egyik oldalon az útszegély.
Kérem, oldják meg máshogyan, és legyen elsődleges szempont a biztonság!

Köszönjük!

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 09. 03.

Budafok-Tétény válasza:

Korábban sötétben nem látható acél rudak lettel lecserélve a fényképen is jól észrevehető behajtást gátló elemre.

----------------------

A Duna menti kerékpárúton Budapesten a XXII. kerületben a Vasmacskánál, a Vágóhíd utcai aluljáró előtt helyezkedik el ez a hatalmas beton akadály.

Az egyik oldalán nincs elég hely és kiáll a síkból az útszegély.

Kérem, vigyék el! Kérem, oldják meg máshogyan, és legyen szempont a biztonság.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budafok

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm a pozitív a hozzáállást és a munkájukat! Nagyon bízom egy mindenki számára megfelelő megoldásban! Köszönöm szépen a munkájukat!
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 86919 sz. bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerékpárút jelzett helyén korábban parkolásgátló oszlopok voltak kihelyezve, de azok sem voltak sz
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.20.: A Bejelentő hozzászólása: "A jól észrevehető behajtást gátló elem egyik oldalán nincs elég hely és kiáll a síkból az útszegély. Ez így nem lehet megoldás. Kérem, vigyék el ezt a hatalmas betontömböt. Miért lehet ilyet EV6-on csinálni? Sötétben jól látható acél rudakra is le lehetne cse...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, a megfelelő hivatal nyomásgyakorlását a balesetveszélyes és az abszurd megoldás mielőbbi megszüntetésében! Ez egy kerékpárút, ilyen megoldásnak itt nincs helye!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 09. 03. A Bejelentő hozzászólása: Válaszát köszönöm! Kérem, vigyék el! Így, ebben a formában az egyik oldalán nincs is elég hely a kerékpárosok számára, de még a gyalogosok és a futók számára sem. Ráadásul kiáll a síkból az egyik oldalon az útszegély. Kérem, oldják meg máshogyan, é...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A jól észrevehető behajtást gátló elem egyik oldalán nincs elég hely és kiáll a síkból az útszegély. Ez így nem lehet megoldás. Kérem, vigyék el ezt a hatalmas betontömböt. Miért lehet ilyet EV6-on cs...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    https://kerekparosklub.hu/teruleti-szervezetek

    Vajon nekik mi lenne a véleményük?
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Duna menti kerékpárúton Budapesten a XXII. kerületben a Vasmacskánál, a Vágóhíd utcai aluljáró előtt helyezkedik el ez a hatalmas beton akadály. Az egyik oldalán nincs elég hely és kiáll a síkból az útszegély. Kérem, vigyék el! Kérem, oldják meg máshogyan, és legyen szempont a biztonság. Köszönöm!"-ról "F...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszát köszönöm!

    Kérem, vigyék el!

    Így, ebben a formában az egyik oldalán nincs is elég hely a kerékpárosok számára, de még a gyalogosok és a futók számára sem. Ráadásul kiáll a síkból az egyik ol...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Korábban sötétben nem látható acél rudak lettel lecserélve a fényképen is jól észrevehető behajtást gátló elemre.

    Tisztelettel:
    Sztavropulosz Nikolaosz
    Budafok-Tétény Budapest XX
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Volt itt oszlop, de az sem megoldás, este nem szeretnék oszlopokkal találkozni.. Elég lenne egy tábla. Van tábla. Csak vigyék már végre el innen. Érthetetlen, hogy hogyan képzelték ezt ide.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Duna menti kerékpárúton Budapesten a XXII. kerületben a Vasmacskánál, a Vágóhíd utcai aluljáró előtt helyezkedik el ez a hatalmas beton akadály. Kérem, vigyék el! Kérem, oldják meg máshogyan, és legyen szempont a biztonság. Köszönöm!"-ról "A Duna menti kerékpárúton Budapesten a XXII. kerületben a Vasmacskánál,...

  • Kotta Szilárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is mindig elcsodálkozom, amikor arra bringázok, hogy ki volt az a lángelme, akinek ezt eszébe jutott így lezárni.
    Őrült autósok behajtásának megakadályozására elég lett volna egyetlen oszlop is az...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik oldalán nincs is elég hely és kiáll a síkból az útszegély.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére