Megoldott

Szerelő akna

Anonim Járókelő

A járdán lévő szerelő akna teteje veszélyesen instabil, mozog és könnyen megbotolhat benne valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 22

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gróf Andi hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás megtörtént!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Fogarasi út 22.előtti járdán az erősen billegő, megsüllyedt, botlásveszélyes fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves tür...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felszedett járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére