Megoldott

Megszűnt hulladékszállítási szerződés

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu!

A XXI. kerület, Kossuth Lajos u. 111-113 címen egy pavilonsor működik, több üzlettel. A pékség több, mint 1 éve megszűnt, az FKF-től 1 db. 1,1 m3-es fém szemeteskonténert béreltek. Az üzlet megszűnését követően, - amit a CSEVAK-tól béreltek - megszűnt a cég kommunális, hulladékszállítási szerződése, így a konténer ürítése is, de az FKF máig nem gondoskodott a fém tartály elszállításáról. Az FKF-nek áprilisban küldtem megkeresését, 3 hónap múlva egy semmitmondó választ érkezett, hogy a tartályt a cég nem üríti, nincs illetékességük benne. Nos, ez nem teljesen így van, mert az FKF a hulladékgyűjtő tartályokat bérbe adja a használóknak addig, amíg arra hulladékszállítási szerződés szól. A szolgáltatás lemondásával a hulladékgyűjtőt az FKF-nek el kell szállítania. Jelenleg a konténer púpozásig van rakva szeméttel, épp csak a patkányok nem jelentek meg a környéken, mert a környező üzletek bérlői is ide dobják a szemeteüket. Általános Magyarországon, hogy ha az ember meglát egy kukát, akkor késztetést érez, hogy tele rakja szeméttel. Jó lenne, ha az FKF végre elszállítaná a címről a szolgáltatás megszűnés miatt gazdátlanul maradt tartályt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 113

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett konténert ürítették munkatársaink, valamint visszaszállították telephelyünkre.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzáj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csepeli szemét kupac :(

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére