Megoldásra vár

Kerékpárhoz szerelték vissza a szemetest

FRISSÍTÉS 2021.08.26.

"Nem lehetne a másik oszlopot megigazítani? Így a kuka is szinte megközelíthetetlen a gyalogosok számára és bicikli lakatolására sem lehet használni az oszlopot. Amíg a Budapest Közút nem telepít kerékpártárolókat, nekünk csak ez marad."

-----

Korábban a megszorításokra hivatkozva szerelték le az FKF szemetesét az Orczy út 45. elől.
Most viszont visszakerült, de a korábbinál sokkal nehezebben megközelíthető helyre, ahol egyébként meg kerékpárokat is szoktunk tárolni, mert a Budapest Közút még nem szerelt a kérésünknek megfelelő kerékpártàmaszokat.

Miért nem a korábbi helyre szerelték vissza, ahol eredetileg is volt? Sokkal nehezebben megközelíthető a mostani hely. Miért lakatolták olyan oszlophoz, ahol amúgy egy kerékpár van lezárva, ha ott van a közelben egy másik ugyan ilyen oszlop? Miért zárták hozzá a kerékpáromat? Ha megsérül a kerékpárom, akkor ki állja ennek a költségét? Mozgásomban korlátoznak lezárt kerékpár miatt, ezért ki felel? Az utolsó képen látható a szemetes korábbi helye, ami sokkal jobban megközelíthető és oda kerékpárt sem tudunk lezárni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 45

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként a másik oszlop valóban mozgott, így megértem ha nem arra szerelték, de azóta rögzítették a másik oszlopot is. Ugyanakkor azóta már a másikhoz is lakatolnak biciklit, mert a környéken nincsen...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok kihelyezése, rendben tartása nem Társaságunk illetékessége. A környéken a szomszédos oszlop az egyetlen, ami alkalmas arra,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Korábban a megszorításokra hivatkozva szerelték le az FKF szemetesét az Orczy út 45. elől. Most viszont visszakerült, de a korábbi...

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehetne a másik oszlopot megigazítani? Így a kuka is szinte megközelíthetetlen a gyalogosok számára és bicikli lakatolására sem lehet használni az oszlopot. Amíg a Budapest Közút nem telepít kerék...
  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem. A felszerelésének pedig ez a módja….
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Szíves elnézését kérjük az okozott kellemetlenségért. Munkatársaink eltávolították a kerékpárt az oszlophoz rögzítő bilincset. Tájékoztatjuk, hogy a hulladé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    És tényleg, az a bilincs nem tart semmit. Remélem a vicceskedő kolléga megkapja méltó jutalmát... Micsoda képet fest ez az FKF-ről?
  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos közben kiderült, hogy nettó tahóság volt a részükről oda bilincselni. Ugyanis a kukát 2 db bilincs tartja, a harmadik csak azért volt rátéve, hogy megszívassanak. Szóval nagyon türelmesen várom...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF... trehány, tróger bagázs.
  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még hagyján, mert gondolom minden ilyen munkavégzésnél van egy magasabb beosztású munkavezető is. Milyen jogon nyúltak a kerékpáromhoz? Eredetileg a kuka felőli oldalon volt, tehát át is kellett fo...
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Jesszus. Szégyellje magát, aki ilyen trehány munkát végez.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemet bántó szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére