Megoldott

Felszedett járda

Anonim Járókelő

Aranyhal árambővítése miatt a Thököly úton fel lett szedve a járda, az eredeti állapotot nem állították vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 121

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szerelő akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére