Megoldott

Roncs autó a Kalapács utca 21/a előtt

FRISSÍTÉS 2021.08.11.

Bejelentő hozzászólása:
"A 10 nap már letelt és még mindig ott van és felszólító cédula sincs a szélvédőn."

---

Rendszám nélküli roncsautó áll a Kalapács utca 21/a előtt. Kérjük eltávolítani!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kalapács u. 21

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, fehér színű, Seat Ibiza típusú gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2021. augusztus 18. napon 10:46 perc, Budapest., XIV. ker. Kalapács utca 21/B. szám elől. (Tárolás: Tot...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszám nélküli roncsautó áll a Kalapács utca 21/a előtt. Kérjük eltávolítani!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.08.11. Bejelentő hozzászólása: "A 10 nap már letelt és még mindig ott van és felszólító cédula sincs a szélvédőn." --- Rendszám nélküli roncsautó áll a Kalapács utca 21/a előtt. Kérjük eltávolítani!"-ra.

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    A 10 nap már letelt és még mindig ott van és felszólító cédula sincs a szélvédőn.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Karolina Karolina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nezsider utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két sorsára hagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogellenes közterület használat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére