Megoldatlan

Szedersor utca térköves járda feltúrva

A Szedersor utcában, a Pálinkás Antal utcához közel fel van szedve a térkő a járdán és egy gödröt is ástak ide. Néhány hete így van a képen látható módon, de nem látom, hogy munkálatokat végeznének. Ha már nincs szükség a gödörre, szeretném kérni, hogy a járda eredeti állapota legyen visszaállítva. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pálinkás Antal utca 3/b

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magántulajdonú terület.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. augusztus 10., kedd 10:02
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz, fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szádelő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdakövek felemelkedése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére