Megoldott

Vakvezető sáv, de kinek?

A Népligetnél fedeztem fel ezt a furaságot.
Azon kívül, hogy a kerékpárút szélén (????) vezet, nem visz sehonnan - sehova.
Nincs útban, csak nem értem.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Népliget

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    szia, megnéztem én is..az van, hogy ezek nem csíkos sávok, hanem pöttyösek. valszeg figyelemfelhívó jellegű, mert járdaszéleken is ilyen pöttyös elemek vannak. talán pont a bicikliútra hívja fel a fig...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére