Megoldott

Tele kuka a Fehérvári úti vásárcsarnok előtti buszmegállóban

Tele van a kuka a Fehérvári úti vásárcsarnok előtti buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt kiürítették munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Tiszte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére