Válaszra vár

Nincs rendszeresen takarítva a parkoló autók helyén

Anonim Járókelő

FRISSITÉS:
Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.
2021. július 23. 10:27
Tisztelt Bejelentő!

Köszönjük a bejelentést.
A Budapest VIII. kerület Orczy út a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kormányrendelet 2. sz. mellékletének 398. sorszáma alatt szerepel, így annak kezelői és fenntartói tevékenységét a Fővárosi Közgyűlés által alapított gazdasági társaságok (Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt., FŐKERT Zrt., Budapest Közút Zrt., stb.) látják el.
A JGK Zrt. nem illetékes a területen.

---

Sajnos a parkoló autók helyén több hete, vagy talán éve is ott álló szemét van. A legutóbbi esőzéskor már a víz sem folyt el, mert valószínűleg a csatorna lefolyó is el van dugulva. Vastag sárréteg van az adott részen.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 43

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos a parkoló autók helyén több hete, vagy talán éve is ott álló szemét van. A legutóbbi esőzéskor már a víz sem folyt el, mert va...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A Budapest VIII. kerület Orczy út a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) ko
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére