Megoldott

csapadékvíz elvezetés

Az Árpád híd északi oldalán lévő gyalogos/kerékpáros járdán, a szigetre vezető lehajtó feletti félköríves részen néhány lefolyó el van dugulva, ezért ha esik az eső, óriási tócsák gyűlnek össze, amik nem tudnak lefolyni, ezért gyakorlatilag addig kell ezeket kerülgetni, amíg szép lassan el nem párolognak. Vajon nem lehetne ezeket a lefolyókat kitisztítani?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Árpád híd

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gnandt Boglárka hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, hogy mindegyik meg van oldva, a legutóbbi esőt követő reggelen szép száraz volt minden lefolyónál.
    Köszönöm a javítást és a közreműködést!
  • Gnandt Boglárka hozzászólt a bejelentéshez.

    A tegnapi eső után látszik, hogy már csak három dugó maradt... ????
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    A dugulás elhárítást mihamarabb elvégezzük.
    A munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Híd, műtárgy Osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gnandt Boglárka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére