Megoldott

Beszakadt aknafedél

37-es villamos megállónál beszakadt aknafedél

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !
    Társaságunk a VIII. ker. Magdolna utcát (Dobozi utca – Fiumei út között) üzemelteti az útpálya és a szegélyek vonatkozásában. A szegélykő vonalán kívül eső út-, járda-, illetve a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8658)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Viktor Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták
  • Viktor Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm. De sajnos a többi bejelentés is
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtem!
  • Viktor Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos igen
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő, fennáll még a probléma?
  • Viktor Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Lujza utca, hanem Magdolna utca.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Viktor Nagy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére