Válaszra vár

Hiányzó tájékoztató táblák - fizetős parkolási övezet

Anonim Járókelő

Tisztelt Közút!
Köszönöm a tájékoztatást. Tisztában vagyok vele, hogy fizetős övezet, a környéken lakom. Kérem, hogy újra olvassák el a bejelentésem. A probléma az, hogy a Szentendrei útról érkező és a Bogdáni útra bekanyarodó autósokat semmilyen tábla nem tájékoztatja, hogy fizető övezetbe hajtanak be. Tehát továbbra is kérem, hogy a hiányzó fizető övezeti táblát legyenek szívesek pótolni és mielőbb szüntessék meg annak hiányát. Példaként jelzem, hogy a Szentendrei út másik oldalán a Meggyfa utca – Bogdáni utca sarkára mégis van ilyen tábla, tehát magyarázatuk nem megfelelő és nem fogadom el. Amennyiben a táblát a Bogdáni úti csomópontban nem pótolják Főváros vezetését fogom megkeresni a problémával. Köszönöm!

------------------------------

Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy legyenek szívesek sürgősen felülvizsgálni, hogy a Bogdáni út - Folyamőr utca - Matróz utca - Akácköz által határolt területen miért hiányoznak a parkolási övezetre figyelmeztető táblák. Mivel a Szentendrei út irányából ide (Bogdábi útra) bekanyarodók egyáltalán nincsenek tájékoztatva, hogy fizető övezetbe hajtanak be és parkolnak le. Véleményem szeint tehát az melített környéken naponta kb 30 db kiosztott parkolási bírság jó része elkerülhető lenne, ha az autósok megfelelően - és a szabályokat betartva - tájékoztatná a tisztelt illetékes, hogy bizony itt kötelező a parkolási díj megfizetése. Tábla hiányában gondolom minden megbüntetett visszaigényelheti a büntetést, mivel nem kapott tájékoztatást!? Az pedig eléggé inkorrektnek tartom, hogy a Bogdáni út környékán több helyen is "P" betükkel jelzik a parkolási lehetőségeket, de sehol nincs feltűntetve, hogy fizetős az övezet. Kérem, hogy mielőbb pótolják a hiányzó parkolási övezet zóna táblákat! Kérem, hogy a többi környékbeli utcát is vizsgálják meg, mert szerintem hiányzik a Raktár ás Miklós utca környékén is. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út 3

Hozzászólások

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy legyenek szívesek sürgősen felülvizsgálni, hogy a Bogdáni út - Folyamőr utca - Matróz utca - Akáckö...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin! Próbáljuk meg még egyszer, mert ez így nem jó!
    Kérem, hogy továbbítsák a Közút részére az üzenetem:

    Tisztelt Közút!
    Köszönöm a tájékoztatást. Tisztában vagyok vele, hogy fizetős öveze
    ...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 86501-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Mint ahogy bizonyára Ön is tudja, a III. kerületben egy évvel ezelőtt kiterjesztésr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kapás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére