Megoldott

Sérült járda az Albertfalva kitérő megállónál

Anonim Járókelő

Az Albertfalva kitérő villamos megállónál a járdasziget, amin megközelítik a járókelők a villamosmegállót tele van kátyúkkal. Látszik rajta, hogy nem ma volt karbantartva. Ebben az állapotában viszont balesetveszélyes. Babakocsival, járókerettel nagyon nehéz rajta közlekedni, de egy fiatalnak is kihívás kerülgetni a kátyúkat. Több családos és idősebb generációt is láttam rajta küzdelmesen közlekedni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen felújították a Fehérvári utat, a bejelentett problémát is kezelték, sőt a zebrát is az emberek szokásai alapján alakították ki, nagyon meg vagyok elégedve. Köszönöm a közbenjárást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Várkonyi Ágnes!

    Köszönöm a válaszát. Értem, hogy a terelőszigetet az autósok közlekedés szabályozása miatt építették, de a gyalogosok is használják. A terveket a magánszemélyek felül írták, íg
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8648)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben szereplő „járda” fun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére