Megoldott

Szemtkupac a Csőgyár utcában

A Teller Ede út melletti szervizúton a Budafoki út kereszteződésénél újabb szemétkupac jelent meg.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csőgyár u. 44

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/3853/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítását elvégezte.
    A kerület tisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma súlyosbodik, a kupac egyre nagyobb.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Friedl Ferenc
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladék gumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére