Megoldott

Szemét

Kérem szállítsák el a bútordarabokat! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nádorliget u. 8 F

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta még több lom került ki.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 22., csütörtök 11:34
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére