Megoldott

Lerakat, kutya piszok

Anonim Járókelő

Általános iskola elé pakolnak mindenféle lomot, udvarokból levágott faágakat. Iskola előtt "zöld" területre hordják a kutyatulajdonosok az állataikat, nem szedik össze a maradványokat. Ha rendben lenne tartva, el lenne kerítve, mindez talán megszűnne. Egy sarokkal arrébb található egy kutya futtató. Kérünk segítséget, koszos, büdös, napi szinten gyerekek járnak ott.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 85

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00086291

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00086291 azonosítószámú, Budapest Dob u. 85. szám alatt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00086291

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00086291 azonosítószámú, Budapest Dob u. 85. szám alatti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Utcán felejtett szobabicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagyméretű lom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére