Megoldott

Szemétkupac a kuka mellett, gondozatlan szemetes zöldfelület

Az Irinyi József utca 19. előtt a kuka mellett már egy ideje gyűlik a szemét és mindenféle letört ágak. Már egy egész nagy kupac van. Továbbra is megköszönnénk, ha időnként erre a zöldfelületre is figyelmet fordítanának. Ez egy nagy forgalmú útszakasz, mégis hónapokig nem takarít itt senki, nagyon kellemetlen. Sajnos a fűnyírás is általában úgy történik, hogy előtte nem gereblyézik össze a területet, hanem a fűvel együtt cafatokra vágják a műanyagszemetet is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 19

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban elszállították a szemétkupacot, köszönjük szépen
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a választ, örülök, hogy megoldódik
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 27., kedd 12:16
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalanítas utani szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szurdok utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére