Megoldásra vár

Hatalmas tócsa a buszmegállónál

FRISSÍTÉS 2021.07.20.:
FCSM válasza:
A megjelölt helyszínen a járda
mélyedésében áll meg a csapadékvíz. A probléma megoldásában nem áll
módunkban közreműködni.

---------------------

A Blaha Lujza téren a buszmegállónál van egy hatalmas tócsa az összegyűlt esővíz miatt és nem tud elfolyni.
Szeretném ha elszívnák onnan a vizet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Most újítják fel az egész teret, már teljesen felesleges erre pénzt és energiát pazarolni. Abban lehet bízni, hogy hamarosan a megállókat is elkezdik átépíteni.
  • Aux Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ez a tócsa a mai napig nem tünt el.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "A Blaha Lujza téren a buszmegállónál van egy hatalmas tócsa az összegyűlt esővíz miatt és nem tud elfolyni. Szeretném ha elszív...

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Járda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Aux Mátyás Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen a járda
    mélyedésében áll meg a csapadékvíz. A probléma megoldásában nem áll
    módunkban közreműködn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Aux Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György tér hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére