Megoldásra vár

Beszakadt fedlap

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 66

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. kerület, Dózsa György út 56.előtti járdán (és nem a Dózsa 66. előtt) a lyukas, balestveszélyes fedlap cseréjét, javítását Társaságunk már megrendelte a Vodafone-tól.
    A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt Forgalomtechnika szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére