Megoldott

Korlát hiánya

Szép és jó a felújított lépcső, de sajnos nem akadálymentes, így pl. egy babakocsival nem lehet használni, valamint idősebbeknek gondot okoz a magas lépcsőfokok használata, jó lenne mellé egy kapaszkodó, korlát.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kasza utca 1

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Der Komissar visszajelzésére vár.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi terület fővárosi tulajdonban van, ezért bejelentésüket szíveskedjenek a Budapest Közút Zrt. részére megküldeni.

    Üdvözlettel
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére