Megoldott

Szemét a Budaörsi út 113. előtt

FRISSITÉS:
A FKF Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2021. július 15. 07:55
Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területről az illegálisan lerakott hulladék elszállítása nem Társaságunk, hanem a zöldterület kezelőjének illetékessége.

---

A Budaörsi út 113. előtt az úttest közepén van egy fasor, aminek a tövében vagy 20 zsák szemét található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Fővárosi Önkormányzat az alábbi bejelentést továbbította felénk.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/85814/szemet-a-budaorsi-ut-113-elott

    Tekintettel, hogy a linket nem kü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 21., szerda 12:43
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budaörsi út 113. előtt az úttest közepén van egy fasor, aminek a tövében vagy 20 zsák szemét található."-ról "FRISSITÉS: A FKF Zrt....

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területről az illegálisan lerakott hulladék elszállítása nem Társaságunk, hanem a zöldterület kezelőjének illetékessége.
    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nincs elég kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Margitsziget hulladékgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére