Megoldásra vár

Szegély akadálymentesítése

Kérem végezzék el a szegélyek akadálymentesítését! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Lehel u. 1a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Mihalik József hozzászólt a bejelentéshez.

    2032-ben tudok vele foglalkozni, addig várj türelmesen.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Bejelentése megérkezett, köszönjük.

    Észrevételével elősegítette a budapesti közösségi közlekedés akadálymentesítésével kapcsolatos problémák, javaslatok jobb megértését a Budapesti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fás Nimród hozzászólt a bejelentéshez.

    Akad itt azért értelmes és hasznos bejelentés is. Mivel ez egy igen nagy forgalmú kereszteződés és évek óta senkit nem érdekel a szegély lesüllyesztése, ahogy végig a Váci úton sem, ezért kevés az esé...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére